Spotkanie z policjantem – dla uczniów klas I-III

2 Październik 2019
Kategoria Aktualności
2 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie z policjantem – dla uczniów klas I-III została wyłączona

W dniu 25.09.2019r. odbyło się spotkanie z policjantem – dla uczniów klas I-III, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie klas młodszych.

Podczas spotkania , starsza sierżant Małgorzata Rzepecka omówiła kwestie dotyczące bezpieczeństwa w szkole oraz poza szkołą. Policjantka przypomniała uczniom zasady prawidłowego poruszania się po drodze oraz  podkreśliła, jak ważne jest korzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem oraz  posiadanie elementów odblaskowych. Omówiła również, jak reagować  podczas  niebezpiecznych  sytuacji i gdzie najlepiej szukać pomocy. Dzieci pilnie słuchały pani policjantki oraz zadawały ciekawe pytania.

Komentarze zablokowane.