Spotkanie z p. Izą z nauczycielką z Norwegii

10 marzec 2019
Kategoria Świetlica
10 marca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie z p. Izą z nauczycielką z Norwegii została wyłączona

W ostatnim czasie w świetlicy szkolnej, mieliśmy zaszczyt gościć p. Izabele Trawińską, nauczycielkę pracującą w norweskiej szkole i przedszkolu. Pani Iza, zapoznała dzieci z zasadami, systemem kar i nagród oraz harmonogramem zajęć lekcyjnych jaki obowiązuje w norweskich placówkach oświatowych. Wskazywała podobieństwa i różnice w systemie oceniania. Poruszyła również tematykę zdrowego żywienia. Norweskie dzieci nie jedzą słodyczy oraz nie używają cukru do posiłków. Słodkie smakołyki zostały zastąpione rybami oraz produktami rybnymi typu: kawior, pudding z makreli itp. Wychowankowie świetlicy z ogromnym zainteresowaniem słuchali opowieści pani Izabeli, zadawali wiele pytań i chętnie brali udział w zabawach przygotowanych przez gościa. Na koniec miłego spotkania dzieci wręczyły drobny upominek wykonany na zajęciach świetlicowych.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!!!