SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

9 Grudzień 2019
Kategoria Aktualności
9 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM została wyłączona

W dniu 6 grudnia 2019 r. uczniowie klasy Ib pojechali na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzień rozpoczęliśmy od zdobienia pierników. Gdy pierniki zastygały my własnoręcznie robiliśmy masło. Kolejnym etapem było samodzielnie wyrobienie  ciasta, z którego własnoręcznie upletliśmy chałki. Gdy chałki piekły się w piecykach my degustowaliśmy domowe pierożki z serem lub z kapustą i grzybami. Po obfitym posiłku odwiedził nas Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dostaliśmy urocze upominki, a ogromny worek Mikołaj dał nam pod warunkiem, że otworzymy go po powrocie do szkoły. Rozmów z Mikołajem i przytulania do niego nie było końca. Musieliśmy go jednak wypuścić, bo inne dzieci tez czekały na niego. Po jego wyjściu spróbowaliśmy naszego masełka z chałką(smakowite i zdrowe). Długo będziemy pamiętać ten dzień. Mamy naprawdę co wspominać.

Uczniowie klasy Ib z wychowawczynią Renatą Makowską

Komentarze zablokowane.