Spotkania z ciekawymi ludźmi

10 Grudzień 2019
Kategoria Aktualności
10 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Spotkania z ciekawymi ludźmi została wyłączona

26 listopada w ramach cyklu ,,Spotkania z ciekawymi ludźmi” klasy II odwiedziła lekarz weterynarii p.Karolina Wojtczak. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza oraz zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnacji zwierząt domowych. Niespodzianką okazało się pojawienie się na spotkaniu psa rasy shih -tzu oraz kanarka i rybki, co wprawiło wszystkich w zachwyt. Pani doktor opowiedziała, jak należy się opiekować tymi zwierzętami, by były zdrowe i szczęśliwe. Następnie dzieci dowiedziały się co znajduje się w torbie lekarza weterynarii. Mogły obejrzeć i dotknąć narzędzia lekarskie, którymi na co dzień posługuje się p.Karolina . Przedstawiciele kl.II przeprowadzili z p.doktor wywiad. Pytania były bardzo interesujące. Na koniec spotkania p.doktor uświadomiła wszystkich, że zwierzęta domowe to istoty żywe, które potrzebują ciepła i miłości ze strony swoich właścicieli. Dzieci za wspaniałe zachowanie i zadawanie interesujących pytań otrzymały breloczki. Panią Karolinę pożegnały dyplomem oraz czekoladkami w kształcie zwierzątek. Dziękujemy pani weterynarz za dostarczenie nam tylu wiadomości.

Komentarze zablokowane.