Ślubowanie klas I

21 Październik 2019
Kategoria Aktualności
21 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Ślubowanie klas I została wyłączona

W dn. 14 Października odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Poddębicach są już pełnoprawnymi uczniami. To był wyjątkowy dzień.
W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, przyjaciółmi roślin i zwierząt, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Po złożeniu ślubowania pan dyrektor Sebastian Bamberski i pani dyrektor Elżbieta Janaszkiewicz dokonali symbolicznego pasowania na ucznia dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion 122 pierwszoklasistów.
Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków, bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze, wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

 

Komentarze zablokowane.