Skoczne powitanie wiosny w JumpWorld

30 Kwiecień 2019
Kategoria Aktualności
30 kwietnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Skoczne powitanie wiosny w JumpWorld została wyłączona

2 kwietnia 2019 roku uczniowie klas VIa oraz VIIa pojechali na wycieczkę do parku trampolin JumpWorld w Łodzi.

Około godziny 9:30 dojechaliśmy na miejsce. Rozpoczęła się rozgrzewka. Po krótkich ćwiczeniach każdy mógł skorzystać z wybranej formy aktywności. Znajdowało się tam wiele różnych i ciekawych atrakcji, np. poducha powietrzna, gdzie mogliśmy ćwiczyć salta; tor ninja oraz parkour; strefa wspinania czy huśtawka z piankowym basenem. Każdy bawił się znakomicie. Następnie zostaliśmy podzieleni na grupy i graliśmy w piłkę ręczną.

Na koniec wycieczki zjedliśmy posiłek w ulubionej restauracji.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni i zapewne chcieliby tam pojechać ponownie.

 

Anita Adamczyk oraz Witold Adamczyk, kl. VIa

 

 

Komentarze zablokowane.