Samorząd Uczniowski na rok 2021/2022 wybrany!

17 wrzesień 2021
Kategoria Aktualności
17 września 2021, Komentarze Możliwość komentowania Samorząd Uczniowski na rok 2021/2022 wybrany! została wyłączona

W poniedziałek, 13 września na godzinach wychowawczych odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny. Wzięło w nich udział 392 uczniów z klas IV-VIII. Głosowanie było tajne i bezpośrednie. Każdy uczeń mógł zagłosować tylko na jednego spośród 16 kandydatów. Po południu odbyło się wielkie liczenie.
Komisja wyborcza po przeliczeniu wszystkich głosów stwierdziła, że oddano 18 głosów nieważnych, a wybory ze znaczną przewagą nad pozostałymi kandydatami wygrała Zosia Żukowska z klasy 8A i to ona będzie pełnić funkcję przewodniczącej SU. Nikola Kulczycka została zastępcą przewodniczącej, a Karina Borowska sekretarzem SU.

Nowo wybranemu Zarządowi Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy.

Powodzenia!

Komentarze zablokowane.