RYMcerze już za kilka dni w naszej szkole

22 Wrzesień 2019
Kategoria Aktualności
22 września 2019, Komentarze Możliwość komentowania RYMcerze już za kilka dni w naszej szkole została wyłączona

W najbliższy wtorek, 24 września, do naszej szkoły przyjadą RYMcerze, czyli Bęsiu i DJ Yonas, którzy rapująco mówią, że:
“Współczesna młodzież jest pogubiona… Jeśli nie mają właściwych autorytetów i zasad moralnych, jeśli nie znają swojej wartości i nie dostrzegają swoich silnych stron, mogą zmarnować swój potencjał i talent. Pod wpływem złego towarzystwa, buntu itp. młodzi są skłonni sięgać po używki takie jak papierosy, alkohol, narkotyki, „dopalacze”… to może ich nieodwracalnie zniszczyć”.

Takim zagrożeniom mówimy głośno NIE, dlatego zaprosiliśmy RYMcerzy, by wspólnie z nimi wyraźnie powiedzieć: Nie Zmarnuj Swojego Życia!

Cele projektu to: profilaktyka uzależnień, uświadomienie zagrożeń związanych z używkami, zmiana postawy u młodzieży, zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań, przedstawienie wartości chrześcijańskich.

Fot. rymcerze.pl

Komentarze zablokowane.