Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 wrzesień 2016
1 września 2016, Komentarze Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 została wyłączona

W dn. 1 września 2016 r. cała społeczność szkolna uroczyście zainaugurowała nowy rok szkolny.

Dzień 1 września wszystkim uczniom kojarzy się jednoznacznie z zakończeniem wakacji i początkiem nowego roku szkolnego, nowej, pełnej przygód podróży, w wielkiej drodze do wuiedzy. Nowy dyrektor szkoły, pan Sebastian Bamberski, życzył udanego roku oraz wielu edukacyjnych sukcesów uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom.

W tym szczególnym dniu szkołę odwiedzili pani Elżbieta Król, sekretarz Urzędu Miejskiego, ks. Paweł Sudowski, proboszcz parafii w Poddębicach, pani Wiesława Beda, prezes Zwiążku Nauzcycielstwa Poslkiego w Poddębicach oraz przedstawiciel policj, st. asp. Adam Majewski.

Pamiętaliśmy także o tragicznym wrześniu sprzed 77 lat. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar II wojny światowej, a przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli wiązanki kwiatów przy obelisku Lotników Polskich.