Relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

4 Wrzesień 2019
Kategoria Aktualności
4 września 2019, Komentarze Możliwość komentowania Relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 została wyłączona

W poniedziałek 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Przyjemna pogoda pozwoliła, by wspólne spotkanie uczniów klas II-VIII odbyło się na szkolnym boisku.
Pan dyrektor Sebastian Bamberski w swoim przemówieniu serdecznie wszystkich powitał, ciepłe słowa kierując w stronę uczniów i życząc im jak najlepszych ocen, wielu sukcesów oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. Ponadto przekazał informacje na temat organizacji pracy w nowym roku szkolnym. Wspomniał także o trwającej termomodernizacji hali sportowej, możliwej dzięki zaangażowaniu władz Poddębic. Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor przypomniał o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

Podczas oddzielnego, wyjątkowego spotkania po raz pierwszy mury szkoły przekroczyli tegoroczni pierwszoklasiści. Przejętym debiutantom towarzyszyli dumni rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Naszym najmłodszym życzymy samych szóstek i radości z wielkiej przygody, jaką jest nauka!

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Był to czas na radosne wspólne spotkania i powakacyjne rozmowy, ale także na przypomnienie tragicznych wydarzeń sprzed 80 lat, gdy dramat wojny przykrył radość z nowego roku szkolnego

Komentarze zablokowane.