Rekrutacja 2024/2025

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach informuje, że w terminie  od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r.  odbędzie się rekrutacja do klas I na rok szkolny 2024/2025.

W celu zapisania dziecka do szkoły, należy w wyżej wymienionym terminie złożyć w sekretariacie szkoły: Zgłoszeniedla dzieci zamieszkałych w obwodzie lub Wniosekdla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

Do zgłoszenia lub wniosku należy dołączyć fotografię dziecka w celu wyrobienia legitymacji szkolnej.

Druki do pobrania w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 w Poddębicach oraz na stronie internetowej szkoły https://sp1.poddebice.pl

Do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach należą miejscowości:

miasto Poddębice, Adamów, Aleksandrówek, Antoninów, Borysew, Brzezinki, Byczyna, Byczyna Kolonia, Chropy, Chropy Kolonia, Ciężków, Golice, Grocholice, Józefka, Józefów, Józefów Kolonia, Kałów, Karnice, Klementów, Kobylniki, Leokadiew, Lipnica, Łężki, Łężki Kolonia, Łężki Parcel, Małe, Marynki, Mrowiczna, Napoleonów, Niewiesz, Niewiesz Kolonia, Panaszew, Piotrów, Praga, Rąkczyn, Rodrysin, Sempółki, Stacja Poddębice, Sworawa, Szarów, Szczyty A, Szczyty W, Szczyty, Tarnowa, Tumusin, Ułany, Wandówka, Wilczków, Wólka.