Recykling czy upcykling

23 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
23 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Recykling czy upcykling została wyłączona

Dzisiaj  w  kilku  słowach  poznacie  różnice  między  recyklingiem i upcyklingiem.  Dowiecie  się , jak  długo  poszczególne  odpady  ulegają rozkładowi  i  w  jaki  sposób  śmieci  stają  się  surowcami  wtórnymi, które  dostają  drugie  życie.  Znajdziecie  tutaj  też  wiele  pomysłów  na  domowy  recykling, a może  już  upcykling.  Polecam  Wam  i Waszym  rodzicom  strony  internetowe  z ciekawymi rozwiązaniami  według  upcyklingowej  mody. Zachęcam  Was  do  wykorzystania surowców wtórnych  do  ciekawych  doświadczeń ,  do  gier  sprawnościowych  i  stolikowych, a także  do  rozwiązania  nowych  zielonych  zadań  matematycznych.

Recykling czy upcykling

rozkład odpadów

Fartuch z plastikowej torby

rakieta z butelki

doswiadczenia

surowce wtórne w grach sprawnościowych

zielone zadania

 Pozdrawiam! M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.