Primaaprilisowe  cuda  i  dziwy

1 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
1 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Primaaprilisowe  cuda  i  dziwy została wyłączona

Primaaprilisowe  cuda  i  dziwy

Dzisiaj  jest   1 kwietnia – Prima Aprilis, dzień żartów i radości. Pamiętajcie  jednak, aby  przez wasze psikusy, nikt  nie płakał, bo w  tym  dniu wszystkim  powinno  być  wesoło. Kieruj  się  dewizą: Nie  rób  drugiemu, co  tobie  niemiłe.                                                        

Dzisiaj  zapraszam na „Cuda i dziwy” ze szkolnych zeszytów.  Będziecie  też  mogli  namalować  farbami „Dziwny świat” – ilustrację  do wiersza  Juliana Tuwima pt.: „Cuda i dziwy”.  Spróbujecie wykonać  zadania  matematyczne z „haczykiem”  i  zadania  polonistyczne z  Chochlikiem.                                                                                                

Zapraszam  do  wesołej  zabawy.

Primaaprilisowe cuda i dziwy

wiersz cuda i dziwy

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.