Powrót do szkoły klas 1-3

29 kwiecień 2021
29 kwietnia 2021, Komentarze Możliwość komentowania Powrót do szkoły klas 1-3 została wyłączona

Powrót do szkoły klas 1-3

Informujemy, iż zgodnie z przedstawionymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia od 04.05.2021 r. wracają do nauki stacjonarnej uczniowie klas 1-3.
W dalszym ciągu w szkole obowiązuje ścisły reżim sanitarny m. in.
– dezynfekcja rąk przed wejściem do szkoły,
– częste mycie rąk,
– pozostaje obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki na przerwach (rodziców prosimy o zapewnienie maseczek dzieciom)

Przypominamy, że  świetlica i dowozy funkcjonują zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Obiady będą wydawane od 04.05.2021 r., wszelkich informacji odnośnie płatności za obiady udziela pani intendent.

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Prezesa Rady Ministrów podczas konferencji prasowej w dn. 28.04.2021 r. powrót uczniów klas 4-8 planowany jest od 17 maja w systemie hybrydowym, a od 31 maja w pełnym zakresie.

Terminy dotyczące egzaminów, dni dodatkowo wolnych, świąt oraz klasyfikacji pozostają bez zmian.

PS. Tęskniłam za wami, drodzy uczniowie! Wasza szkoła 🙂