Powiatowy Konkurs Recytatorski "100-lecie Województwa Łódzkiego"

4 grudzień 2019
Kategoria Aktualności, Konkursy
4 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Powiatowy Konkurs Recytatorski “100-lecie Województwa Łódzkiego” została wyłączona

26 listopada w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Poddębicach odbył się 15. Powiatowy Konkurs Recytatorski „100-lecie Województwa Łódzkiego” dla uczniów kl. IV- VI szkół podstawowych. Jury w składzie: p. Wiesława Beda, p. Renata Dzieciątkowska i p. Magdalena Pańczyk przyznało naszym uczennicom nast. miejsca:

III miejsce zajęła Oliwia Pawlak

Wyróżnienia otrzymały: Zuzia Krzemińska, Amelka Frontczak i Marcelina Mikołajczyk

Dzień później, 27 listopada  w Bibliotece Pedagogicznej w Poddębicach odbył się konkurs dla uczniów klas VII- VIII.

Tutaj również uczennica naszej szkoły- Oriana Stasiak z klasy VIII A odniosła sukces, zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym dziewczętom.