Poranek wróżb andrzejkowych

1 grudzień 2016
1 grudnia 2016, Komentarze Możliwość komentowania Poranek wróżb andrzejkowych została wyłączona

29 listopada 2016 r. w świetlicy szkolnej, przy współpracy uczniów klasy VI D, zorganizowano Poranek wróżb andrzejkowych

W nawiązaniu do tradycji andrzejkowych przygotowaliśmy się do tego wydarzenia. Wychowankowie świetlicy szkolnej naszykowali stoiska nawiązujące do atmosfery andrzejkowej, natomiast uczniowie klasy VI D byli odpowiedzialni za zorganizowanie  dobrej zabawy podczas wróżb.

Spotkanie rozpoczęło się nawiązaniem do tradycji  i historii powstania tego święta, a następnie wróżbom i przepowiedniom nie było końca. Każde dziecko miało możliwość  poznania swojej wróżby na bliższą i dalszą przyszłość oczywiście z  „przymrużeniem oka”. Wróżby pozwoliły dzieciom oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Spotkanie było okazją do integracji uczniów naszej szkoły.

Czas zabawy minął tak szybko, że nawet się nie spostrzegliśmy, a trzeba było rozchodzić się na zajęcia. Wszyscy pożegnali się i podziękowali za wspólną zabawę mając nadzieję na kolejne tak radosne spotkania.