Pomysły na Dzień Matki – życzenia, laurki, kwiatki …

25 Maj 2020
Kategoria Świetlica
25 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Pomysły na Dzień Matki – życzenia, laurki, kwiatki … została wyłączona

Jutro  Dzień  Matki, macie  mało  czasu, ale  mam  dla  Was kilka  propozycji  niespodzianek  dla  Waszych  Mam, które  możecie  zastosować  w  dniu  26 maja. Możecie  rozwiązać  krzyżówkę  zawierającą  przymioty  Waszych  mam. Możecie  wykonać  słoneczko dobrych  uczynków  i  oczywiście  wcielić  je  w  życie, aby  Wasze  mamy  były zadowolone  ze  swoich  pracowitych  i  uczynnych  pociech. Podam  Wam  też  strony  internetowe  z propozycjami  laurek  dla  mam  oraz  gotowe  teksty  życzeń i  łatwy  wierszyk  do  nauczenia  się  na  pamięć. Wybierzcie  coś, albo  zrealizujcie  wszystkie  pomysły. Wasze  mamy  są  tego  warte.

pomysly na dzien matki

słoneczko dobrych uczynkow

Pozdrawiam M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.