Podziękowania z okazji zakończenia roku szkolnego

25 czerwiec 2021
Kategoria Aktualności
25 czerwca 2021, Komentarze Możliwość komentowania Podziękowania z okazji zakończenia roku szkolnego została wyłączona

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

Koniec roku szkolnego jest okazją, by serdecznie podziękować za czas nauczania i dydaktycznych zmagań.
Niestety po raz kolejny forma zakończenia tych szkolnych zmagań jest nietypowa. Chciałbym bardzo móc pożegnać wszystkich przed wakacjami w tradycyjny sposób np. podczas ogólnoszkolnego apelu na naszym szkolnym boisku, lecz z wiadomych powodów w tym roku jest to również niemożliwe. Dlatego też do całej Naszej Szkolnej Społeczności kieruję niniejsze słowa.
Drodzy Uczniowie! To był trudny rok dla wszystkich: Dla Was, waszych nauczycieli, a także rodziców. Jednak wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Słoneczny czas odpoczynku, wycieczek, nowych doświadczeń.
Składam podziękowania szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce, a zwłaszcza za tę otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy. Gratuluję osiągniętych wyników w nauce i jednocześnie dziękuję, że pomimo tych wszystkich problemów godnie reprezentowaliście naszą szkołę na zewnątrz poprzez udział w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych.
Uczniom kończącym naukę w naszej szkole, gratuluję zdania egzaminu. W imieniu Grona Pedagogicznego, wszystkich pracowników Szkoły oraz własnym życzę Wam samych sukcesów na progu nowego etapu edukacyjnego. Dziękujemy Wam za te wszystkie lata spędzone razem w murach Naszej Jedynki. Pamiętajcie o nas, o tylko dobrych chwilach, o przyjaźniach i zdobytym doświadczeniu. Jako absolwenci będziecie zawsze mile widziani – w swojej starej szkole. Powodzenia!
Rodzicom dziękuję za trud włożony w edukację swoich dzieci, bo to również na Państwa barkach spoczywało codzienne wspieranie i motywowanie swoich pociech w zdalnej nauce. Wyrażam wdzięczność za współpracę podejmowaną ze szkołą. Gratuluję osiągnięć uzyskanych przez Państwa dzieci, oraz życzę wielu powodów do osobistej radości.
Dziękuję także Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Niepedagogicznym Naszej Szkoły za włożony trud w pracę z dziećmi, szczególnie podczas tegorocznego nauczania w formie zdalnej, za życzliwość wobec uczniów i niezwykłą troskę o kształtowanie ich właściwych postaw .
Wszystkim życzę zdrowych, pogodnych i udanych wakacji! Wierzę, że po przerwie wakacyjnej we wrześniu spotkamy się wszyscy w pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki.

Sebastian Bamberski

Dyrektor Szkoły

Komentarze zablokowane.