Podsumowanie akcji charytatywnej „PACZKA MIŁOŚCI”

8 styczeń 2023
Kategoria Aktualności
8 stycznia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Podsumowanie akcji charytatywnej „PACZKA MIŁOŚCI” została wyłączona

W grudniu przystąpiliśmy do akcji charytatywnej na rzecz  Fundacji Gajusz, która pomaga przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom. Prowadzi także 3 hospicja oraz – jeden z nielicznych w kraju – Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny „Tuli Luli”.

Dzięki pomocy rodziców, uczniów oraz nauczycieli udało nam się przygotować ogromną Paczkę Miłości, w której znalazły się produkty najbardziej potrzebne Gajuszątkom. Były to: 4 szt. płynu do płukania Lovela, 3 szt. odplamiacza do odzieży, 2 szt. mleczka do prania do kolorów Lovela, 36 szt. żelu do mycia ciała i włosów, 14 szt. oliwki pielęgnacyjnej, 22 szt. pudru dla niemowląt, 17 opakowań maści przeciw odparzeniom, 18 szt. kremu do twarzy, 6 szt. balsamu pielęgnacyjnego, 4 szt. mleczka do ciała dla dzieci, 6 opakowań symbiotyków, 2 tubki pasty do zębów, 3 opakowania pieluszek z włókien bambusowych, 1 opakowanie pieluszek Huggies, 6 szt. śliniaków, 34 opakowania chusteczek nawilżających, 12 opakowań chusteczek higienicznych, 1 gąbka do mycia oraz 4 paczki papieru toaletowego.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą organizację, jaką jest Fundacja Gajusz. Dyplom z podziękowaniami stoi w honorowym miejscu klasy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w tegorocznej akcji.

                                                 Dorota Pucek-Sierocka
Katarzyna Ostrowska

Komentarze zablokowane.