Poddębice w nowej odsłonie...

9 Czerwiec 2020
Kategoria Świetlica
9 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Poddębice w nowej odsłonie… została wyłączona

Ogród Zmysłów w Poddębicach.

Jedyny w województwie łódzkim park zdrojowy. Ogród składa się z 5 części odpowiadających ludzkim zmysłom: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i orientacji przestrzennej. Jest to miejsce odpoczynku, rekreacji, terapii i rehabilitacji na świeżym powietrzu. 

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z Ogrodu Zmysłów w Poddębicach:

https://www.facebook.com/ireneusz.kosecki.9/posts/1870909599899200

Baseny Termalne Poddębice.

W kompleksie geotermalnym przy ul. Mickiewicza zostaną przebudowane i rozbudowane istniejące budynki oraz niecki basenowe. Dodatkowo powstanie część kryta m.in. z basenem rekreacyjnym oraz brodzikiem dla dzieci. W części zewnętrznej znajdą się baseny: wypływowy połączony z basenem wewnętrznym, pływacko-rekreacyjny, dziecięcy, a także basen ścian wodnych. 

Do dyspozycji gości będą także sauny: sucha, parowa oraz infrared. W kompleksie pojawią się również pomieszczenia przeznaczone do leczenia uzdrowiskowego z wykorzystaniem soli w różnych postaciach czyli haloterapii wraz z komnatą solną. Ponadto w budynku przewidziano także strefę rehabilitacji składająca się z sal zajęć ruchowych, pomieszczeń do masażu i gabinetu lekarskiego. Obiekt kompleksowo realizować będzie ideę przestrzeni przyjaznej osobom niepełnosprawnym.

Łączna powierzchnia lustra wody to ponad 2 252 m2, co zapewni przyjęcie nawet do tysiąca osób jednorazowo.

     

Pozdrawiam U. Izydorczyk

Komentarze zablokowane.