Pani Wioleta Rykowska laureatką plebiscytu "Nauczyciel na medal"

12 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
12 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Pani Wioleta Rykowska laureatką plebiscytu “Nauczyciel na medal” została wyłączona

Miło nam poinformować, że pani Wioleta Rykowska, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole, wyróżniona została zaszczytnym tytułem  „Nauczyciel na medal”.

Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej gali plebiscytu, organizowanego przez redakcje “Dziennika Łódzkiego”, “Expressu Ilustrowanego” i “Naszego Miasta”. Celem akcji było wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli w województwie łódzkim, odnalezienie i wskazanie nauczycieli, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem; nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój czas wolny.

Pani Wioleta Rykowska zajęła pierwsze miejsce w kategorii nauczycieli klas IV-VIII w powiecie poddębickim. W głosowaniu czytelników i internautów zajęła bezapelacyjnie pierwsze miejsce, zdobywając niemal połowę wszystkich oddanych głosów.

Cieszy mnie, że zostałam doceniona przez uczniów i ich rodziców, którzy z własnej inicjatywy wskazali mnie do plebiscytu ,,Nauczyciel na Medal”. Już sama nominacja sprawiła mi wielką niespodziankę. Traktuję ten tytuł jako wyróżnienie, a zarazem ocenę jakości mojej pracy na rzecz szkoły, uczniów i środowiska. To szczególnie miłe, bo zawsze chciałam być nauczycielką i pracować z dziećmi – mówi p. W. Rykowska. Pamiętam przy tym, że największą radością i nagrodą dla nauczyciela jest sukces i uśmiech ucznia. Tę zasadę stosuję na co dzień w pracy – dodała laureatka.

Pani Wiolecie Rykowskiej serdecznie gratulujemy!

 

Fotoreportaż z przebiegu gali:

https://dzienniklodzki.pl/gala-plebiscytu-nauczyciel-na-medal-w-2019-roku-w-lodzi-nagrodzono-najlepszych-nauczycieli-w-wojewodztwie-lodzkim-zdjecia/ar/13791477#aktualnosci

Więcej na temat plebiscytu można przeczytać na stronie internetowej DŁ:

https://dzienniklodzki.pl/nauczyciel-na-medal-wybralismy-najlepszych-nauczycieli-w-wojewodztwie-lodzkim/ar/13494907


Na zdjęciu od prawej: p. Wioleta Rykowska, p. Beata Pokorska (nauczyciel chemii w LO w Poddębicach, laureatka konkursu na kategorii szkół ponadpodstawowych), przedstawiciel redakcji DŁ.

 

Komentarze zablokowane.