OżywiaMY historię - filmy w animacji poklatkowej autorstwa uczniów klas 7C i 7D

21 Październik 2019
Kategoria Aktualności
21 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania OżywiaMY historię – filmy w animacji poklatkowej autorstwa uczniów klas 7C i 7D została wyłączona

 

 

 

 

 

 

Wszystkie powyższe filmy zostały przygotowane przez uczniów klas 7C i 7D ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach w trakcie projektu “OżywiaMY historię”, zrealizowanego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury pt. Bardzo Młoda Kultura 2019 – 2021; w woj. łódzkim operatorem programu był Łódzki Dom Kultury. Partnerami głównego organizatora w Poddębicach (PDKiS) są Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich i Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach.

Komentarze zablokowane.