Ogólnopolska Zbiórka Żywności Caritas

4 Grudzień 2019
Kategoria Aktualności
4 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Ogólnopolska Zbiórka Żywności Caritas została wyłączona

Caritas Archidiecezji Łódzkiej już po raz siedemnasty organizuje zbiórkę żywności. Zbiórka ta przebiega pod hasłem Tak Pomagam. Głównym celem akcji jest zebranie jak największej ilości produktów spożywczych zwłaszcza tych o długim terminie żywności. Zostaną one przekazane podopiecznym Parafialnych Zespołów Caritas oraz podopiecznym Punktu Pomocy Charytatywnej Caritas Archidiecezji Łódzkiej w postaci paczek żywnościowych dla osób potrzebujących.
Zbiórka prowadzona będzie w dniach 6.12.2019 w godz. 15.00-20.00 i 7 grudnia 2019 r. w godz.8.00.20.00 przez wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami na terenie sklepu Biedronka w Poddębicach.
Wszystkim,którzy włączą się w to dzieło pomocy drugiemu człowiekowi Serdecznie Dziękujemy.
Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz Opiekunami.

Komentarze zablokowane.