Nowi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w klasach I-III

21 Wrzesień 2019
Kategoria Aktualności
21 września 2019, Komentarze Możliwość komentowania Nowi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w klasach I-III została wyłączona

Członkowie zarządu SU klas I – III  w bieżącym roku szkolnym:
Przewodnicząca: Julia Andrzejczak
Zastępca: Jakub Królikowski
Członkowie: Julia Kaszuba, Adam Jagiełło

Opiekunowie: Monika Naporowska, Zbigniew Raczkowski

“Samorząd jest to właściwie praca  organizowana po to, aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają…, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał…, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności… to nie tylko praca, ale i walka… w obronie porządnych, dzielnych i słabych, przeciwko wrogom porządku i sprawiedliwości…”.

Janusz Korczak

Komentarze zablokowane.