Niespodzianka dla mamy

26 Maj 2020
Kategoria Świetlica
26 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Niespodzianka dla mamy została wyłączona

Dzisiaj  jest  Dzień  Matki, jeśli  jeszcze  nie  zrobiliście  dla  swoich  mam  niespodzianek, to  dzisiaj  proponuję przygotowanie piosenek  dla  mamy, owocowo – warzywne  przyjęcie  z  kanapkami i sałatkami i dekorowanie stołu oryginalnie złożonymi  serwetkami. Jeszcze  tylko samodzielnie  wykonany portret  mamy  w  ramce  lub  wręczenie laurek z życzeniami  przygotowanymi  wczoraj  i  już  niespodzianka  dla  mamy  gotowa. Na  przyjęciu  domowym  dla  mamy  można  pobawić  się  w rodzinne kalambury.

niespodzianka dla mamy

przyjęcie dla mamy

zawody mamy i pomoc dla niej

składanie serwetek

Pozdrawiam serdecznie!! M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.