Niecodzienna lekcja edukacji przyrodniczej klas II b i II d

27 listopad 2016
27 listopada 2016, Komentarze Możliwość komentowania Niecodzienna lekcja edukacji przyrodniczej klas II b i II d została wyłączona

Niecodzienną lekcję z edukacji przyrodniczej odbyły klasy II b i II d w dniu 3 listopada 2016r. Dzieci spacerując ścieżką edukacyjną położoną przy szkółce leśnej w Gostkowie,  rozpoznawały drzewa, zbierały grzyby, żołędzie i liście. Z chęcią  słuchały pana leśnika Marka Długosza, który nie szczędził ciekawostek przyrodniczych i cennych uwag.  Największe zainteresowanie  wzbudziła tablica „ Ptasi budzik”, z której uczniowie bardzo dużo dowiedzieli się o ptakach mieszkających w naszych lasach o czasie ich budzenia się i śpiewu . Wycieczka zakończyła się piknikiem przy szkółce leśnej. Wielką frajdę sprawiły uczniom  koszulki, które otrzymali od Nadleśnictwa Poddębice.