Nasze dzieci w teatrze Muzycznym w Łodzi

27 Listopad 2019
Kategoria Aktualności
27 listopada 2019, Komentarze Możliwość komentowania Nasze dzieci w teatrze Muzycznym w Łodzi została wyłączona

25 listopada klasy Ic, Id, Ie odwiedziły Teatr Muzyczny w Łodzi. Celem wyjazdu była przede wszystkim niesamowita baśń : ”Sól cenniejsza niż złoto”.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie Akademii Formy i Tańca ODORIKO. Spektakl był zainspirowany bajką braci Grimm i jest skierowany nie tylko dla dzieci jak również i dla dorosłych. W przepięknych kostiumach, magicznej scenografii oraz bajkowej muzyce przedstawiona jest historia króla i jego najmłodszej córki, dzięki której dostrzegł, że bez miłości nie da się żyć,  a to wszystko za sprawą tak dobrze znanej nam soli.

Ten niezwykle roztańczony i rozśpiewany spektakl wprowadził nas w świat fantazji i czarów.
Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie potrafili się tak pięknie zachować w teatrze. W czasach gdzie rządzą elektroniczne brzmienia to bardzo ważne.

Komentarze zablokowane.