Na ratunek Ziemi

22 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
22 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Na ratunek Ziemi została wyłączona

Co  wiecie  o  naszej  planecie? Dzisiaj  odczytacie  list od  Ziemi i zastanowicie  się, jak  ratować  naszą  planetę  i  jak  uczcić  jej   święto, bo 22 kwietnia  to  Międzynarodowy Dzień  Ziemi.                                        

  – Może  będziecie  doskonalić  umiejętność  segregowania  śmieci.                      

– Może  dowiecie  się, jak dokonywać  świadomych, ekologicznych zakupów. 

– Może  w ramach  recyklingu  wykonacie grzechotkę  i  będziecie  śpiewać  piosenki Majki Jeżowskiej  oraz  tańczyć  razem  z  dziećmi  z teledysku.                                                                – Może  rozwiążecie kilka zielonych zadań matematycznych.                                                  

– Może  rozwiążecie krzyżówki i

rebusy.                                                                                     

Wybierzcie  coś, co  Was  zaciekawi.

Na ratunek Ziemi

list Ziemi do dzieci

ekologiczne zakupy

grzechotka z puszki

wielkie sprzatanie

ćwiczenia muzyczno-ekologiczne

zielone zadania i rebusy

krzyżówki

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.