My i nasi sąsiedzi w UE

7 Maj 2020
Kategoria Świetlica
7 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania My i nasi sąsiedzi w UE została wyłączona

Dzisiaj  czekają  na  Was  wyjątkowo  ciekawe  zadania, które  znajdziecie w  kartach  pracy  o  naszej  pięknej Polsce i  naszych  sąsiadach  należących  do  Unii  Europejskiej. Poznacie  ciekawostki  o  państwach, tj. Niemcy, Litwa, Słowacja, Czechy i Polska. Dowiecie  się,    gdzie  warto  pojechać  z całą  rodziną  i  jakie  atrakcje  czekają  na  Was  w  wymienionych  krajach UE. Możecie  przeczytać  komiks:  „W  Parku  Miniatur  w  Inwałdzie”, obejrzeć  filmy  z  parków tematycznych  i  rozrywek  w  Polsce. Chętni  mogą  też  pokolorować    ilustrację  do  wybranej  polskiej  legendy.

cwiczenia w ue (1)

Polska i jej atrakcje

kolorowanki

polska kuchnia

karty pracy niemcy

my i nasi sąsiedzi (1)

Pozdrawiam. M. Wawrzecka

 

Komentarze zablokowane.