Moduł III - Play with Little Teddy Bear - zrealizowany

28 Maj 2020
28 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Moduł III – Play with Little Teddy Bear – zrealizowany została wyłączona

Miło nam poinformować, że w obecnej sytuacji udało nam się zrealizować Moduł III  – Play with Little Teddy Bear – Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Mały Miś w świecie wielkiej literatury. Otrzymaliśmy zaświadczenie potwierdzające zaliczenie tej części projektu.

Uczniowie naszej szkoły świetnie wywiązali się z nałożonych przez organizatorów zadań z modułu. Pod okiem p. B. Matusiak dzieci namalowały ilustracje do swoich ulubionych bajek i poznały słownictwo z języka angielskiego związane z tymi bajkami. I tak powstał Misiowy słownik obrazkowy!

Misio Pysio jest z Was bardzo dumny!! 

 

 

Dziękuję za zaangażowanie i współpracę!! A. Jaśczak

Komentarze zablokowane.