Młodzi Czytelnicy i Literaci nagrodzeni!

17 maj 2023
Kategoria Aktualności, Konkursy
17 maja 2023, Komentarze Możliwość komentowania Młodzi Czytelnicy i Literaci nagrodzeni! została wyłączona

8 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poddębicach odbyło się rozstrzygnięcie XVI Konkursu pn. Literacki talent „Żaden dzień się nie powtórzy”, Wisława Szymborska – patronka roku 2023 oraz II Konkursu pn. „Czytanie to radość!”.

Organizatorem Konkursów było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Poddębicach, a patronat nad przedsięwzięciem objęli: Przemysław Błaszczyk – Senator RP, Piotr Polak – Poseł na Sejm RP i Dorota Więckowska – Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów i nagrodzonych znaleźli się  uczniowie naszej szkoły.

I miejsce w XVI Konkursie Literacki Talent „Żaden dzień się nie powtórzy” w kat. poezja zajęła Nikola Sromecka z kl. VIII D.

I miejsce w II konkursie „Czytanie to radość” zdobył Kornel Mielczarek z kl. I B, a wyróżnienie Janek Szymański z kl. III A

Laureaci i pozostali uczestnicy  otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy laureatom, a wszystkim dziękujemy za  trud włożony

w przygotowanie się do konkursów!

Komentarze zablokowane.