Mikołajkowy Turniej Bezpieczeństwa

10 Grudzień 2019
Kategoria Aktualności, Konkursy
10 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Mikołajkowy Turniej Bezpieczeństwa została wyłączona

W dniu 9 grudnia br. w Uniejowie odbył się Mikołajkowy Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla uczniów klas IV i V ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Poddębickiego . Naszą  szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV b , w składzie : Antoni Burski, Kamila Kowalczyk i Filip Twardowski .Turniej zorganizowano w ramach realizowanego przez Powiat Poddębicki w 2019 r. zadania pn. „Modernizacja przejść dla pieszych przy szkołach w powiecie poddębickim” ,z Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Uczniowie doskonalili przepisy ruchu drogowego, jazdy na rowerze oraz poznawali tajniki udzielania pierwszej pomocy.

 

Agnieszka Kapituła

Komentarze zablokowane.