MALI WIELKIE SERCA MAJĄ

5 grudzień 2021
Kategoria Aktualności
5 grudnia 2021, Komentarze Możliwość komentowania MALI WIELKIE SERCA MAJĄ została wyłączona

Kochani,  ruszamy z przygotowaniem paczki dla dzieci z DOMU DZIECKA  przy ul. Lnianej w Łodzi. W ubiegłym roku tylko  uczniowie klasy IIb z wychowawczynią Renatą  Makowską przygotowali świąteczną paczkę dla dzieci. W tym roku chcemy rozszerzyć akcję i prosić  kolejne klasy o włączenie się w zbiórkę darów.

Jeśli ktoś ma życzenie dołączyć do akcji  MALI WIELKIE SERCA MAJĄ – serdecznie zapraszamy.  Ta akcja nie będzie kończyć się konkursem i nagrodą, ale ogromną satysfakcją, że wsparliśmy dzieci, tak bardzo skrzywdzone przez los.

W domu tym ostatnio przebywało 31 dzieci w wieku od 1,5 roku do 13 lat. Dziesięcioro z nich  uczęszcza do szkoły, a najwięcej jest dzieci w wieku 3-4 lat. Po kolejnej rozmowie z pracownikami DD ustaliliśmy, że zbieramy i przywieziemy:
– pampersy 5-6;
– majtki pants 5-6;
– słodycze, np. żelki, jajka niespodzianki, ciastka itd.;
– owoce w puszkach, monte, nutella itd.;
– ozdoby do tortów ( ciasta powstają przy udziale dzieci)
– worki na śmieci 60l i 35l;
– tabletki do zmywarek;
– proszki i żele do prania i płukania;
– płyny uniwersalne, do mycia okien, łazienek, podłóg, toalet itd.;
– artykuły plastyczne, plastyczne kreatywne (brokaty, filce itd.);
– art. szkolne;
– kosmetyki dla dzieci.
Wszystko to, co  Wam się podoba, na pewno spodoba się też innym dzieciom.

 

Akcję organizuje p. Renata Makowska przy współudziale i pomocy p. Teresy Jabłońskiej

oraz Samorządu Uczniowskiego kl. 4-8 i jego opiekunek: p. Beaty Bednarek i p. Agnieszki Jeziorek

 

Artykuły dla dzieci z Domu Dziecka można przynosić do  sal  115,   116,   104 i  209.

Zbiórka potrwa do przerwy świątecznej.

Z góry serdecznie dziękujemy za zaangażowanie😊.

Komentarze zablokowane.