MALI WIELKIE SERCA MAJĄ - ŚWIECE OKOPOWE DLA UKRAINY

14 grudzień 2022
14 grudnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania MALI WIELKIE SERCA MAJĄ – ŚWIECE OKOPOWE DLA UKRAINY została wyłączona

W naszej szkole trwa zbiórka świec, stearyny, resztek świec i zniczy, parafiny i puszek. Pierwsza zebrana przez uczniów naszej szkoły porcja tych produktów została przewieziona i przekazana do wykonania świec, które posłużą walczącym Ukraińcom do ogrzania i rozświetlenia ciemności. Zebrane produkty zostały przewiezione w dniu 13 grudnia 2022r. do Łodzi. Prosimy o dalsze przynoszenie tych produktów do sali 115 (uczniowie klasy Ib) lub do budynku Spółdzielni Lokatorsko – Własnościowej w Poddębicach przy ul. Łęczyckiej 34 lub J. Krasickiego 3A. Zbiórka trwa do odwołania.

Renata Makowska