Konkurs Świetlicowy - MASKI KARNAWAŁOWE

22 styczeń 2019
22 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs Świetlicowy – MASKI KARNAWAŁOWE została wyłączona

Przed balem choinkowym, na dobry początek karnawału dzieci ze świetlicy szkolnej z klas I-IV w ramach zajęć świetlicowych wykonały maski karnawałowe przedstawiające różne postacie zwierząt  oraz postacie z bajek.

Dla dzieci był to czas świetnej zabawy i możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.

W konkursie świetlicowym na maskę karnawałową zostali wyróżnieni następujący uczniowie :

• Tymoteusz Liber Ia
  • Zuzanna Wiaderek Ib
  • Alan Nowak Id
  • Dawid Zych Id
  • Natalia Izydorczyk II a
  • Lena Ożadowicz III a
  • Olga Ożadowicz III a
  • Liwia Michalak III a
  • Ewa Izydorczyk III a
  • Witold Izydorczyk IV e

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością, starannością i samodzielnością. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w tych zajęciach.

Dziękuję za aktywny udział i zapraszam za rok z nowymi pomysłami na karnawałowe maski i stroje.

Efekty pracy uczniów prezentują zdjęcia:

Przygotowała: Sławomira Agata Stasiakiewicz