Konkurs Samorządu Szkolnego

11 luty 2020
Kategoria Konkursy
11 lutego 2020, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs Samorządu Szkolnego została wyłączona

W grudniu 2019 r. Samorząd Szkolny kl. IV – VIII przeprowadził konkurs “Najładniejsza pracownia w naszej szkole”. Celem konkursu było motywowanie uczniów do dbania o swoje miejsce pracy, stworzenie w salach klimatu i atmosfery sprzyjającej nauce. Podczas oceniania poszczególnych sal brano pod uwagę tablice informacyjne, gazetki klasowe, atrakcyjne pomysły na dekoracje sal, dekoracje świąteczne oraz estetykę całości. Komisja, w skład której wchodzili opiekunowie Samorządu kl. IV- VIII, wyłoniła zwycięzców: I miejsce przyznała sali nr 114 (opiekun p. J. Tusińska), II miejsce sali nr 204 (opiekun p. A. Olejniczak).

Komentarze zablokowane.