Konkurs "Projektuję okładkę książki"

2 listopad 2022
2 listopada 2022, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs “Projektuję okładkę książki” została wyłączona

Biblioteka Szkolna zaprasza uczniów klas II–VI do udziału w konkursie pt. „Projektuję okładkę książki”. Celem konkursu jest zaprojektowanie okładki do ulubionej książki.

Regulamin konkursu.

1. Konkurs jest adresowany do uczniów klas II–VI.
  2. Konkurs trwa od 2 listopada do 9 grudnia.
  3. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie okładki do książki dowolną techniką plastyczną – np. farba, ołówek, kredka, tusz, wyklejanka (formatu A4, A3).
  4. Każda praca musi zawierać istotne informacje dotyczące wybranej przez siebie książki (np. wydawnictwo i inne)
  5. Na odwrocie okładki należy umieścić informacje o autorze czyli swoje nazwisko i imię oraz klasę.
  6. Prace należy wykonać do 9 grudnia i oddać pani Dorocie Gasik.
  7. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II–III, klasy IV–VI.
  8. Komisja konkursowa oceni i wytypuje najlepsze prace (w każdej grupie wiekowej) w miesiącu grudniu.
  9. Oficjalne zakończenie konkursu, ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się w grudniu lub styczniu 2023r.
  10. Prace zgłoszone na konkurs zostaną wyeksponowane na specjalnie zorganizowanej wystawie przed biblioteką.

Uruchomcie swoją fantazję, zaprojektujcie okładki i zaskoczcie nas swoimi oryginalnymi pomysłami.

Konkurs “Projektuję okładkę książki 2022”