Konkurs plastyczny "Tajemniczy świat kredek"

21 listopad 2022
Kategoria Aktualności, Konkursy
21 listopada 2022, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs plastyczny “Tajemniczy świat kredek” została wyłączona

Konkurs „Tajemniczy świat kredek” zorganizowano z okazji Dnia Kredki. To święto nietypowe obchodzone 22 listopada. Nic dziwnego, bo dzieci uwielbiają kredki. Któż z nas nie śpiewał w dzieciństwie popularnej piosenki pt. „Kolorowe kredki”? To często one są dla nich pierwszym pomysłem na kreatywną zabawę. Choć dla niektórych są przedmiotem banalnym – mają niezwykłe właściwości terapeutyczne. Nie od dziś wiadomo, że rysowanie pomaga redukować poziom stresu oraz negatywnych emocji. Posługując się kredkami możemy wyrazić nie tylko swoje myśli i uczucia, ale także ukazać niezwykłe pomysły, jakie drzemią w naszej wyobraźni, a przy tym doskonalić grafomotorykę.

Dla symbolicznego uczczenia tego dnia zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Wykorzystaj wolną chwilę, pokonaj nudę, puść wodze wyobraźni i wykonaj pracę na temat „Tajemniczy świat kredek”.

Konkurs plastyczny Tajemniczy świat kredek