Konkurs na najładniejszą dynię

13 Listopad 2019
Kategoria Aktualności
13 listopada 2019, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs na najładniejszą dynię została wyłączona
Z okazji Halloween uczniowie kl. IV -VIII naszej szkoły brali udział w konkursie na najładniejszą dynię. Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczej uczniów przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych oraz umożliwienie uczniom prezentacji własnych dokonań twórczych. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością, a wykonane prace wzbudziły ogromny podziw. Wszystkie dynie były bardzo ładne, wydrążone w rozmaity sposób i przystrojone różnymi  elementami dekoracyjnymi.
Jury w składzie: p. B. Trojanowska, p. A. Matusiak, p. A. Jeziorek oraz p. J. Kucharski wyłoniło zwycięzców
I miejsce – kl. VI D
II miejsce- kl. VI A
III miejsce -kl. V G
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Samorząd kl. IV – VIII

Komentarze zablokowane.