Konkurs literacki „Czytam i wiem” IV edycja zagadka VII

8 Kwiecień 2020
8 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs literacki „Czytam i wiem” IV edycja zagadka VII została wyłączona

Mimo istniejącej sytuacji nasz konkurs trwa dalej!! Zapraszamy Was do odgadnięcia kwietniowej zagadki!!

Zagadka 7 (kwiecień 2020)

„(…) Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekoladowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek. Na trzecim piętrze przechowywane są tajemnicze i nikomu nie znane sekrety pana Kleksa. Nikt nie ma prawa tam wchodzić, a gdyby nawet komuś zachciało się wejść, nie miałby którędy, bo schody doprowadzone są tylko do drugiego piętra i sam pan Kleks dostaje się do swoich sekretów przez komin.(…)”

Czy wiesz z jakiej książki pochodzi cytowany fragment?

Jeżeli tak, weź udział w naszym konkursie,

uzupełnij formularz zgłoszeniowy

dostępny poniżej w załączniku i wyślij go na adres e-mailowy: aga20ao@interia.pl

Formularz-zgloszeniowy

Komentarze zablokowane.