Konkurs literacki „Czytam i wiem” IV edycja zagadka I

13 Październik 2019
Kategoria Świetlica
13 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs literacki „Czytam i wiem” IV edycja zagadka I została wyłączona

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie literackim „Czytam i wiem” IV edycja.

Organizatorami konkursu jest Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego – Filia dla Dzieci oraz Świetlica Szkolna przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Postanowiliśmy dalej kontynuować tę formę popularyzacji czytelnictwa bowiem poprzednie edycje konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej w załączniku.

 

Regulamin Czytam i wiem IV edycja Zmniejszony formularz zgłoszeniowy

Zmniejszony formularz zgłoszeniowy

 

Komentarze zablokowane.