Konkurs biblioteczny

21 marzec 2020
Kategoria Biblioteka
21 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs biblioteczny została wyłączona

Wszystkich chętnych uczniów, którzy lubią przygody Mikołajka zapraszam do udziału w konkursie, który adresowany jest do uczniów klas IV –VI.

Celem konkursu jest poznanie twórczości J.J. Sempe, R. Gościnnego, którzy napisali serię książek o przygodach Mikołajka.

Poniżej podaję pozycje J.J. Sempe, R. Gościnnego, z którymi należy się zapoznać:

1. „Mikołajek”
  2. „Rekreacje Mikołajka”
  3. „Mikołajek i inne chłopaki”
  4. „Wakacje Mikołajka”
  5. „Mikołajek ma kłopoty”

Pobierz kartę pracy do konkursu

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VI.
  2. Do konkursu należy się przygotować, poprzez przeczytanie ww. książek.
  3. Oprócz odpowiedzi na przygotowane zadania należy wykonać portret Mikołajka dowolną techniką plastyczną. Kartę konkursową z odpowiedziami oraz zdjęcia prac plastycznych należy wysłać na maila sp1biblioteka20@wp.pl
  4. Konkurs trwa od 22.03 do 15.05 Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w chwili, kiedy komisja konkursowa będzie mogła się zebrać.
  5. Konkursowa kata pracy jest do pobrania na stronie szkoły.

opracowała Dorota Gasik