Komunikat w sprawie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

2 październik 2016
Kategoria Biblioteka
2 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania Komunikat w sprawie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa została wyłączona

Informujemy, iż Szkoła Podstawowa nr 1im. Lotników Polskich w Poddębicach otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje książkowe będące w sferze zainteresowań uczniów w ramach: „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Działanie to wpisuje się w realizację jednego z priorytetów polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017 tj. “Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży”

Zapraszamy rodziców i uczniów o włączenie się do opracowania listy książek, które zakupi nasza biblioteka szkolna. Propozycje można podawać wychowawcom klas  lub wysyłać na email szkoły sp@poddebice.info