Komunikat dotyczący ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2020/2021

19 Sierpień 2020
Kategoria Aktualności
19 sierpnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Komunikat dotyczący ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2020/2021 została wyłączona

Szanowni Rodzice,

informujemy, że decyzją Rady Rodziców została wybrana rekomendowana oferta ubezpieczeniowa dla uczniów na rok szkolny 2020/2021.

Decyzję o ubezpieczeniu ucznia podejmują rodzice zgodnie z decyzją MEN i obowiązującymi przepisami (Informacja MEN nt. ubezpieczeń) W związku z powyższym nasza szkoła zrezygnowała z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne Rada Rodziców uznała indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które dostępne są wyłącznie pod linkiem https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05166/

Nasza szkoła otrzymała specjalny dostęp do e-ulotki,

umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego 

z 10% zniżką.
https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05166/

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu i na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z panią Małgorzatą Majewską, tel. 663 252 704

Uwaga! Poprzednia polisa grupowa jest ważna tylko do 31.08.2020

Jeśli zależy Państwu na ciągłości i ochronie zdrowia i bezpieczeństwa dzieci, umowę ubezpieczeniową należy zawrzeć do dnia 31 sierpnia 2020 r., aby ubezpieczenie mogło obowiązywać od dnia 1 września 2020 r.

Rada Rodziców rekomenduje I wariant ubezpieczenia o wysokości składki 35,00 zł

Macie Państwo również możliwość wyboru swojego własnego elastycznego wariantu spośród 6 proponowanych.

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05166/

Ulotka informacyjna

 

 

 

Komentarze zablokowane.