Kolejne sukcesy naszych uczniów…

16 Czerwiec 2019
Kategoria Aktualności
16 czerwca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Kolejne sukcesy naszych uczniów… została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Konkursie Literacki Talent ,,Moja wizja na 100-lecie” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Poddębicach. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu wizji miejsca lub zdarzenia sprzed 100 lat lub też za 100 lat związanego z wybraną miejscowością w województwie łódzkim. Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z tym wyzwaniem. Każda z napisanych prac była mądra, przemyślana i zaskakująca. Za każdą z nich krył się bardzo młody człowiek z wielką wyobraźnią i wrażliwością. Jury oceniło prace i zgodnie stwierdziło, że były one bardzo ciekawe.
Naszą szkołę reprezentowali: Kornelia Klimkowska z klasy VIIb i Artur Jaszczura z klasy VIIa , który otrzymał wyróżnienie.
Podziwiamy i gratulujemy.

Bożena Piaseczna

 

Komentarze zablokowane.