Kolejna grupa uczniów klas pierwszych wzięła udział w „Pasowaniu na czytelnika”

18 Luty 2019
18 lutego 2019, Komentarze Możliwość komentowania Kolejna grupa uczniów klas pierwszych wzięła udział w „Pasowaniu na czytelnika” została wyłączona

Dnia 30. 01. 2019 kolejna grupa uczniów klas pierwszych wzięła udział w „Pasowaniu na czytelnika”. Tym razem dzieci z klasy I e w sposób uroczysty zostały oficjalnymi czytelnikami biblioteki szkolnej. Uczniowie poznali zasady funkcjonowania biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Podobnie jak uczniowie z równoległej klasy poznali „prośby książki”,  złożyli uroczystą przysięgę oraz otrzymali pamiątkowe zakładki wykonane techniką origami  oraz wycinanki. Dzieci miały również za zadanie rozwiązać przygotowane zagadki,  z którymi poradziły sobie bardzo dobrze.  Zostały im wypożyczone pierwsze książki.

Komentarze zablokowane.