KLASY IA I IB W TEATRZE

5 Listopad 2019
Kategoria Aktualności
5 listopada 2019, Komentarze Możliwość komentowania KLASY IA I IB W TEATRZE została wyłączona

W dniu 31 października 2019r. uczniowie klas Ia i Ib pod opieką swoich wychowawczyń Renaty Makowskiej i Teresy Jabłońskiej byli po raz pierwszy w teatrze. Swoją przygodę z teatrem rozpoczęli od wyjazdu do TEATRU NOWEGO W ŁODZI na spektakl  pod tytułem ,,MY PSY”.

W związku z tym, że październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt, a między innymi uczniowie obu klas organizowali zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska. Obejrzana sztuka była świetnym podsumowaniem ich akcji. Dzieci miały możliwość poznać uczucia porzuconych zwierząt. Sztuka była bardzo kolorowa, bogato oprawiona muzycznie i niezwykle pouczająca.

Renata Makowska

Komentarze zablokowane.