Klasy 6d i 7a w... sądzie

16 Czerwiec 2019
Kategoria Aktualności
16 czerwca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Klasy 6d i 7a w… sądzie została wyłączona

W dn. 31 maja 2019 r. dwie klasy naszej szkoły, 6d i 7a, realizując innowację pedagogiczną “W świecie wartości”, zwiedziły budynek sądu rejonowego w Poddębicach. Było to okazją do spotkania z sędziami VII Zamiejscowego Wydziału Karnego w Poddębicach Sądu Rejonowego w Łasku, SSR Beatą Młynarczyk i SSR Małgorzatą Kaczmarek. Uczniowie zwiedzili pomieszczenia sądowe, duże poruszenie wywołała sala obrad i… areszt sądowy. Najbardziej znaczącym punktem wycieczki była rozmowa na temat znaczenia prawa, szacunku dla jego zapisów i przestrzegania reguł prawa.

Pani Sędzi Beacie Młynarczyk, przewodniczącej VII Zamiejscowego Wydziału Karnego, serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji wycieczki.

Pomysłodawca i koordynator innowacji

Dariusz Piaseczny

 

Komentarze zablokowane.