Klasowe spotkanie wigilijne z rodzicami uczniów kl. Ib

4 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
4 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Klasowe spotkanie wigilijne z rodzicami uczniów kl. Ib została wyłączona
Wigilia klasowa, która odbyła się 19 grudnia 2018 r. była kolejnym ważnym wydarzeniem w „życiu” naszej klasy. Tradycji stało się zadość i spotkanie wigilijne rozpoczęliśmy od łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń. Panowała bardzo serdeczna atmosfera, wszyscy byliśmy wobec siebie bardzo życzliwi. Następnie zasiedliśmy do wspólnego stołu , na którym znajdowały się przeróżne pyszności – ciasta własnych wypieków, pierniczki udekorowane przez nas, cukierki i owoce. Zajadaliśmy się smakołykami, wspólnie z rodzicami i naszą wychowawczynią śpiewaliśmy kolędy. Każdy był zadowolony z otrzymanego od Mikołaja prezentu. Wszyscy poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękujemy rodzicom za udział oraz przygotowanie poczęstunku.
Dorota Pucek-Sierocka

Komentarze zablokowane.