Klasa Vd na warsztatach "Postawy patriotyczne"

9 Październik 2018
Kategoria Aktualności
9 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania Klasa Vd na warsztatach “Postawy patriotyczne” została wyłączona

Uczniowie klasy Vd wzięli udział w zajęciach warsztatowych zorganizowanych przez pracowników Biblioteki Powiatowej  w Poddębicach na temat „ Postawy patriotyczne” . Wspólnie ustaliliśmy, że patriota to nie tylko ten, kto oddaje życie za ojczyznę, ale też ten, kto w czasie pokoju dba i szanuje symbole narodowe i godnie reprezentuje Polskę i Polaków w szkole, w kraju i poza jego granicami.

Obejrzeliśmy prezentację przedstawiającą zarys historii Polski. Poznaliśmy sylwetki wielkich Polaków i dowiedzieliśmy się o ich osiągnięciach. Mieliśmy też możliwość rozpoznawania najbardziej znanych zabytków Polski.

Była to dla nas lekcja wychowania obywatelskiego, wskazująca jak właściwie postepować,by zasłużyć na miano Polaka – patrioty.

Uczniowie klasy Vd

Komentarze zablokowane.